Dámske náušnice

Zobrazených 1–16 z 72 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Zlaté náušnice by nemali chýbať v žiadnej dámskej šperkovnici

Množstvo dizajnov od jednoduchých minimalistických cez elegantné až po tie originálne a neprehliadnuteľné v luxusnom prevedení s pravými diamantmi. Takmer každá žena sa rada ozdobí zlatými náušnicami v štýle, ktorý jej najviac vyhovuje. Či už si vyberiete náušnice z bieleho zlata, veľmi trendy náušnice z ružového zlata alebo náušnice zo žltého zlata, ktoré sú rokmi overenou klasikou. Ich tvar a spôsob zapínania by však mal presne zodpovedať príležitosti, ku ktorým ich budete nosiť. V zlatníctve AURIUM vám ponúkame rôzne typy náušníc ako napríklad Zlaté náušnice napichovacie, Zlaté visiace náušnice, Zlaté kruhy náušnice, ktoré patria k tým najobľúbenejším a sú určené na každodenné nosenie a niektoré z nich aj pre slávnostnú príležitosť.

Dámske zlaté náušnice s kameňom sú najviac trendy

Často vyhľadávané sú zlaté náušnice s kameňom, ktoré zdobí pravý diamant prípadne iný drahý kameň. Rovnako perlové náušnice zo zlata sú nadčasovou klasikou. Perly, ako symbol krásy a elegancie, si pevne držia svoju top pozíciu v rebríčku obľúbenosti už po dlhé roky. Dôvod je jasný, hodia sa ženám skutočne v každom veku. Vyberte si presne také náušnice, ktoré doladia váš outfit k dokonalosti a zároveň nechajú vyniknúť vašu prirodzenú krásu a ženskosť.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Password Recovery

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)