Dámske prívesky

Zobrazených 1–16 z 122 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Zlaté prívesky, ktoré budú vaším odrazom

Svet okolo nás je plný symbolov a niektoré z nich sa nám podarilo pretaviť do šperkov, ktoré v sebe ukrývajú aj niečo viac, a to hlbší význam a symboliku. Strom života. Lapač snov. Zlatý prívesok strom života. Fatimina ruka. Olivová vetvička. Prívesok so symbol nekonečno. Zlatý kompas. Prívesok Kvet života. Zlatý prívesok srdce.

Zlatý šperk so symbolikou má v sebe skryté kúzlo

Zlatý prívesok, ktorým sa ozdobíte, bude odrazom toho, ako vnímate svet, v čo v živote veríte a tiež toho, čo charakterizuje vaše skutočné „ja“.  Symboly v šperkoch sú totiž večné. Objavte v ponuke AURIUM prívesky v tvare srdca, zlaté anjelské krídlo, prívesok strom života alebo zlatý krížik v krásnych prepracovaných dizajnoch. Ak chcete, aby váš šperk bol zároveň aj dobrou investíciou, možno práve niektorý diamantový prívesok z našej ponuky bude pre vás tá správna voľba.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Password Recovery

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)