Obrúčky zo žltého zlata

Zobrazených 1–16 z 54 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Obrúčky zo žltého zlata je rokmi overená klasika

Svadobné obrúčky alebo snubné prstene, ako ich veľa ľudí nazýva, sprevádzajú manželov po celý život. Preto by mali byť vyrobené precízne, a to z tých najkvalitnejších materiálov, aby vydržali aj každodenné nosenie po desiatky rokov. Väčšina ľudí si práve preto volí obrúčky zo zlata.  Špeciálne obľúbené sú obrúčky zo žltého zlata. Patria k nadčasovej klasike, ktorá nevyjde z módy snáď ani o tisíc rokov. Budú znakom vašej vzájomnej lásky, a tiež krásnym doplnkom, ktorý budete s radosťou nosiť každý deň. A vôbec nemusia byť nudné.

Gravírovanie šperkov uchová  pamiatku na celý život

Veľkým hitom sú totiž gravírované obrúčky. Svoju pridanú hodnotu a originalitu získajú, keď vám do ich vnútornej strany zadarmo vygravírujeme váš príbeh vo forme vlastného textu, dátumu alebo symbolu.  Jednoducho čokoľvek, čo si prajete mať zvečnené v tomto krásnom šperku.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)