Dámske retiazky

Zobrazených 1–16 z 83 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Dámske zlaté retiazky s veľkým výberom vzorov

V zlatníctve AURIUM ponúkame desiatky druhov retiazok v rôznych štýloch a prevedeniach. Od klasických cez moderné až po luxusné zlaté retiazky pre tých najnáročnejších. Dámske zlaté retiazky na krk rovnako ako aj zlaté retiazky na ruku. Vybrať si môžete z rôznych dĺžok a hrúbok retiazok z množstva zaujímavých vzorov ako napríklad vzor Anker, Pancier, Venezia, Guličková, Lanko, Omega, Vrkoč, Valis, Rolo, Kávové zrno, Kráľovský, Figaro, Fantasy. S výberom vhodného prevedenia a dĺžky vám radi poradíme.

Zlatá retiazka pre ženu by mala obsahovať aspoň 14-karátov

Takmer každá dámska zlatá retiazka sa dá vyrobiť okrem 14-karátového zlata aj v zlate 18-karátovom. Tenšie retiazky vám môže krásne ozdobiť zlatý prívesok z kategórie Dámske prívesky. V našej širokej ponuke zlatých retiazok si určite vyberie každý.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)