Svadobné obrúčky

Zobrazených 1–16 z 199 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Svadobné obrúčky, ktoré budú s vami v dobrom aj v zlom

Svadobné obrúčky sú bezpochyby najsilnejším symbolom celej svadby. Rituál, keď si nevesta so ženíchom pri svadobnom obrade vzájomne vymenia prstene na dôkaz svojej lásky, je zaužívaný už po stáročia.

Symbolika a svadobné obrúčky

Tvar svadobného prsteňa nesie význam nezlomného sľubu a záväzku, ako aj ochrany, ktorú muž žene sľubuje. Symbolika ukrytá v tvare dokonalého kruhu, ktorý nemá ani začiatok ani koniec, predstavuje nikdy nekončiacu lásku a vernosť.

Zásnubný prsteň a snubný prsteň- aký je medzi nimi rozdiel?

Ľudia si častokrát tieto dva pojmy pletú a zásnubným prsteňom hovoria snubné prstene a naopak snubným prsteňom zase zásnubné prstene. Ak chce muž požiadať svoju partnerku o ruku, podľa tradície to musí urobiť so zásnubným prsteňom. A až keď žena povie „áno“, snúbenci môžu začať vyberať svadobné obrúčky alebo inak povedané- snubné prstene, ktoré si navzájom vymenia pri svadobnom obrade.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)