Zásnubné prstene

Zobrazených 1–16 z 36 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Najkrajšie zásnubné prstene pre chvíľu, keď príde ten správny čas

Zásnubné prstene sú určené pre špeciálnu príležitosť akou sú zásnuby, teda keď muž žiada ženu o jej ruku. Nosí ho len žena na prstenníku ľavej ruky, ktorá tým dáva najavo, že sa bude vydávať. Zásnubný prsteň je väčšinou osadený kamienkom, v poslednej dobe najčastejšie pravým alebo laboratórnym diamantom alebo iným drahým kameňom.

Zásnubný prsteň, po akom ženy túžia

Pre zásnubný prsteň je charakteristické, že obsahuje jeden dominantný kameň, ktorý zdobí prsteň samostatne alebo môže byť doplnený aj viacerými menšími kamienkami. Podľa tradície by sa po zásnubách mala svadba konať do roka a do dňa. Je to však nepísané pravidlo a často sa stáva, že ho nakoniec veľa snúbencov nedodrží.

Najkrajšie zásnubné prstene sú bezpochyby zásnubné prstene zlaté, ktoré môžu mať skromnejšiu  alebo luxusnú podobu, a to v prípade, ak muži vyberú pre svoje drahé polovičky zásnubné prstene s diamantom.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)