Obrúčky z bieleho zlata

Zobrazených 1–16 z 54 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Svadobné obrúčky ako symbol spoločnej lásky

Naším cieľom je, aby svadobné obrúčky boli vyrobené s maximálnym podielom ručnej práce, pretože každý prsteň je originál a nesie v sebe niečo jedinečné. Svadobné obrúčky z bieleho zlata s obľubou volia milovníci moderného dizajnu, pretože sú nielen symbolom manželstva, ale aj krásnym doplnkom, ktorý bude zároveň ozdobou na dlhé roky.

Obrúčky biele zlato – voľba ktorou určite nič nepokazíte

So správnym odmeraním potrebnej veľkosti prsteňov si nemusíte robiť starosti. Profesionálne merače veľkosti vám pošleme domov zadarmo. Pomocou presného návodu si potom zvolíte také svadobné obrúčky, ktoré vám sadnú ako uliate.

Svadobné obrúčky z dielne AURIUM

Zlaté svadobné prstienky si môžete zvoliť s  kamienkami v diamantovej verzii alebo v cenovo dostupnejšej verzii osadenej značkovými zirkónmi. Svadobné obrúčky, špeciálne obrúčky z bieleho zlata, sú v poslednej dobe najobľúbenejšou voľbou, ktorú si snúbenci vyberajú.

Svadobné obrúčky a ich správna veľkosť

Pre správne odmeranie veľkosti obrúčok vám zadarmo pošleme domov profesionálny merač veľkosti prsteňa. Presne taký,  bez ktorého sa nezaobíde žiadny zlatník. Vy to však hravo zvládnete aj sami v pohodlí doma, vďaka presnému návodu, ktorý vám k meračom pribalíme.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)