Milí zákazníci, od 5.7. do 14.7. máme v zlatníctve AURIUM dovolenku a Vašim objednávkam sa budeme z radosťou venovať opäť od 15.7. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne leto.

Tím AURIUM

Karbónové obrúčky

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Karbónové obrúčky podčiarknu vás osobitý  štýl

Karbónové svadobné obrúčky jednoznačne zaujmú svojím neprehliadnuteľným spojením dvoch kontrastných farieb a materiálov- čierneho karbónu a ušľachtilého zlata.

Čierne svadobné obrúčky pre odvážnych

Často vyhľadávané svadobné obrúčky s jemnou dávkou extravagancie, kde čierny karbón rovnako odráža aj silný cit pre eleganciu. Svojou originalitou môžu byť karbónové obrúčky skutočný zásah do čierneho.

Ak vás namiesto čiernej mágie priťahuje viac tá biela, skúste sa poobzerať v kategórii obrúčky z bieleho zlata, kde nájdete nadčasovú klasiku v podobe decentných svadobných obrúčok s kamienkami alebo bez nich.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)