Dámske prstene

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Zlaté dámske prstene od AURIUM

Zlaté prstene sú určite favoritom v obľúbenosti spomedzi všetkých šperkov. Ženy sa s nimi zdobia už od nepamäti avšak obľúbenosť materiálov, z ktorých boli vyrábané, sa postupom času menila. V súčasnosti sú to najmä prstene zo zlata, ktoré si ženy najčastejšie vyberajú ako svoj módny doplnok, pretože zlato okrem svojej hodnoty si taktiež zachováva aj svoje vlastnosti a nepodlieha nežiadúcemu sfarbeniu ako napríklad  šperky zo striebra a zostáva krásne po dlhé roky.

Masívne zlaté prstene alebo Minimalistické prstene

V našej ponuke objavíte  zlaté prstene pre ženy s pestrým výberom. Pre ženy, ktoré milujú luxus budú určite budú určite lákadlom prstene s veľkým kameňom, diamantové prstene ,prstene s drahokamom alebo niektoré masívne zlaté prstene. Tie sú v súčasnosti vo svete veľkým módnym trendom a držia si popredné miesta v obľúbenosti. Naopak obdivovateľky jednoduchého štýlu a decentných doplnkov, ktoré sa držia pravidla, že v jednoduchosti je krása, určite radšej uprednostnia minimalistické prstene. Tak ktorý krásavec bude váš favorit? Prsteň z bieleho zlata, prsteň z ružového zlata alebo klasický prsteň zo žltého zlata?

Zlaté prstene pre ženy v rôznych veľkostiach

Všetky tieto štýlové prstene samozrejme ponúkame na výber v rôznych veľkostiach. A vôbec sa nemusíte obávať, či odhadnete správnu veľkosť. Meranie veľkosti prsteňa bude hračkou, pretože vám domov pošleme profesionálny merač veľkosti prsteňov. Presne taký, bez ktorého sa nezaobíde žiadny zlatník. K meraču pribalíme aj podrobný návod, ako správne pri meraní postupovať. V prípade nejasností sme vám samozrejme kedykoľvek k dispozícii a s radosťou vám pomôžeme a poradíme.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)