Dámske prstene

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Zlaté dámske prstene od AURIUM

Zlaté prstene sú určite favoritom v obľúbenosti spomedzi všetkých šperkov. Ženy sa s nimi zdobia už od nepamäti avšak obľúbenosť materiálov, z ktorých boli vyrábané, sa postupom času menila. V súčasnosti sú to najmä prstene zo zlata, ktoré si ženy najčastejšie vyberajú ako svoj módny doplnok, pretože zlato okrem svojej hodnoty si taktiež zachováva aj svoje vlastnosti a nepodlieha nežiadúcemu sfarbeniu ako napríklad  šperky zo striebra a zostáva krásne po dlhé roky.

Masívne zlaté prstene alebo Minimalistické prstene

V našej ponuke objavíte  zlaté prstene pre ženy s pestrým výberom. Pre ženy, ktoré milujú luxus budú určite budú určite lákadlom prstene s veľkým kameňom, diamantové prstene ,prstene s drahokamom alebo niektoré masívne zlaté prstene. Tie sú v súčasnosti vo svete veľkým módnym trendom a držia si popredné miesta v obľúbenosti. Naopak obdivovateľky jednoduchého štýlu a decentných doplnkov, ktoré sa držia pravidla, že v jednoduchosti je krása, určite radšej uprednostnia minimalistické prstene. Tak ktorý krásavec bude váš favorit? Prsteň z bieleho zlata, prsteň z ružového zlata alebo klasický prsteň zo žltého zlata?

Zlaté prstene pre ženy v rôznych veľkostiach

Všetky tieto štýlové prstene samozrejme ponúkame na výber v rôznych veľkostiach. A vôbec sa nemusíte obávať, či odhadnete správnu veľkosť. Meranie veľkosti prsteňa bude hračkou, pretože vám domov pošleme profesionálny merač prsteňov. Presne taký, bez ktorého sa nezaobíde žiadny zlatník.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)