Pánske retiazky

Zobrazených 1–16 z 45 výsledkov

ZOBRAZIŤ
  • 3
  • 4

Pánske retiazky aj pre tých najnáročnejších

Aj muži sa radi pochvália pekným šperkom. Ale na rozdiel od žien, ktoré majú v svojej šperkovnici často aj niekoľko šperkov pre viac príležitostí, muži sú viac praktickí. Preto si vyberajú šperk, čo najviac pohodlný a vhodný na každodenné nosenie.

Vzory zlatých retiazok od výmyslu sveta

Medzi tie najobľúbenejšie patria pánske zlaté retiazky, najmä tie masívne, ktoré majú veľkú odolnosť a nedochádza k ich opotrebeniu ani po dlhých rokoch každodenného nosenia. Pánske retiazky na krk alebo pánske retiazky na ruku nájdete v našej ponuke v rôznych štýloch a prevedeniach. Od klasických cez moderné masívne zlaté retiazky v 14 karátovom zlate až po luxusné zlaté retiazky v 18-karátovom zlate. V zlatníctve AURIUM ponúkame veľký výber dĺžok a hrúbok retiazok s nasledovnými vzormi: Pancier, Figaro, Anker, Kávové zrno-Coffee, Guličkový vzor, Venezia-Box chain, Kráľovský vzor, Vzory Fantasy. Či už váš výber bude pánska retiazka z bieleho zlata alebo pánska retiazka zo žltého zlata, prípadne z kombinácie oboch farieb zlata, tú svoju ideálnu si isto vyberú aj tí najnáročnejší. S výborom tej správnej vám radi poradíme.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)