Publikované v

Zlatý prívesok: ideálny darček na pamiatku pre vašu lásku či kamarátku

zlaty privesok idealny darcek ilustracne foto
Publikované v

Zlatý prívesok ako darček je veľmi dobrý nápad ako prekvapiť ženu, ktorá je vášmu srdcu blízka. Či už je to vaša blízka kamarátka alebo životná láska. Ako však zistiť, aký prívesok vybrať?  Uprednostniť výrazný diamantový prívesok alebo zvoliť skôr niečo jednoduchšie? V tomto článku vám pomôžeme vybrať tento originálny darček tak, aby bola obdarovaná žena skutočne spokojná.

Kľúč k výberu správneho prívesku: spoznajte ju do detailov

zlaty prívesok: ideálny darček, ilustračné foto

Je to vlastne veľmi jednoduché. Ten správny prívesok nájdete veľmi ľahko, ak si budete všímať nasledujúce detaily. Pozorujte a zapisujte. Výber potom zvládnete ľavou zadnou

1.     Každý deň so svojimi obľúbenými šperkami

Nosí táto dáma každý deň rovnaké šperky? Ak áno, potrebujete nájsť prívesok, ktorý zapadne k jej obľúbeným kúsok. Ideálne je, ak má dizajn jednoduché línie, ktoré dovolia bez problémov kombinovať prívesok s ďalšími šperkami. Komplikovanejšie kúsky sa nemusia stretnúť s nadšením, pretože na každodenné nosenie sú jednoducho príliš výrazné.

Rovnako nezabudnite na skutočne prvotriednu kvalitu. Ak sa prívesok nosí každý deň, rýchlejšie sa opotrebuje, a preto je jeho trvácnosť a odolnosť veľmi dôležitá. Dobré zlatníctvo by však pre vás nemalo byť sklamaním.

1.     Každý deň je z nej iná žena

Ak ste zistili, že svoje šperky pravidelne mení a nikdy ste ju nevideli dva dni po sebe s rovnakým kúskom, zvolená stratégia bude iná ako v prvom prípade. V tomto prípade stačí nájsť zaujímavý dizajn. Ak  má rada rozmanitosť, hľadajte predovšetkým originálny kúsok, ktorý vyrazí dych svojou unikátnosťou.

2.     Čo dovolí práca

Niektoré povolania sú v nosení rôznych šperkov obmedzujúce. V prípade príveskov by to nemal byť problém, každopádne je dobré to dopredu zistiť, aby prívesok neležal celé dni v šuplíku z dôvodu, že ho žena nemôže nosiť každý deň.

3.     Najviac prezradí, čo skrátka nosí

Čo sa týka výberu štýlu, najviac prezradí jednoducho ona sama. Všímajte si, aký typ šperkov pravidelne nosí. Je to skôr klasika, moderné trendy alebo mix všetkého?

4.     Bonusový tip: vsaďte na minimalizmus

Ak sa však neviete rozhodnúť, aký šperk zvoliť, určite vyberte zlatý prívesok, ktorý je jednoduchý a minimalistický. Určite nešliapnete vedľa a naviac minimalistické šperky sú momentálne veľmi trendy. Dajú sa krásne kombinovať aj inými šperkami a hodia sa rovnako na každodenné ako aj príležitostné nosenie.

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)