Všetko o šperkoch

4 tipy ako vybrať ten pravý pánsky zlatý prívesok

Šperky boli oddávna doménou mužov rovnako ako aj žien. V niektorých obdobiach bolo nosenie šperkov mužmi trochu menej rozšírené, avšak dnes je tento trend znova aktuálny. Množstvo mužov má v šperkoch dokonca záľubu a bez tohto módneho doplnku si svoj outfit nevedia ani predstaviť.Aj vy sa rozhodujete, aký prívesok vybrať pre seba alebo pre muža vo vašom okolí? Tento článok vám dá návod na to, ako zistiť, ktorý bude pre neho ten pravý.

CELÝ ČLÁNOK 4 tipy ako vybrať ten pravý pánsky zlatý prívesok 6 minúty čítania

Vyberáte prvé náušničky pre malú slečnu? Vsaďte na zlato!

Prvé náušničky sú veľkou udalosťou v živote rodiča a jeho prvého dieťatka. Predtým ako ich vyberiete, prečítajte si naše tipy ako vybrať práve tie najlepšie. A tiež prečo budú zlaté náušnice vždy dobrou voľbou.

CELÝ ČLÁNOK Vyberáte prvé náušničky pre malú slečnu? Vsaďte na zlato! 8 minúty čítania

Zlatý šperk je investícia, ktorá nikdy nestratí na hodnote

So slovom investícia, najmä v poslednej dobe, sa stretávame takmer na každom kroku. Rôzne inštitúcie nás oslovujú a vysvetľujú, ako výhodné je investovať práve do tej alebo onej komodity, nehnuteľnosti, zlata, akcií, do vzdelania a do ďalších vecí. Určite by sme našli veľa ľudí, ktorí do spomínaných oblastí investovali a zbohatli, alebo aj práve naopak, prerobili. Úplne rovnako sa môžeme pozerať na zlatý šperk.

CELÝ ČLÁNOK Zlatý šperk je investícia, ktorá nikdy nestratí na hodnote 9 minúty čítania

Vyhľadáť www.aurium.sk

Prihlásenie

Vytvoriť účet

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo? Napíšte svoje používateľské meno alebo adresu. Na e-mail vám príde e-mail s odkazom pre vytvorenie nového hesla.

NÁKUPNÝ KOŠÍK (0)